تولید کننده و مجری تخصصی درب های آکاردئونی
تولید کننده و مجری تخصصی درب های آکاردئونی
نماینده رسمی ویستابست در غرب تهران
نماینده رسمی ویستابست در غرب تهران
نماینده رسمی وینتک غرب تهران
نماینده رسمی وینتک غرب تهران
به آلوین پنجره خوش آمدید

شرکت بهینه گستر نمای آفتاب با نام تجاری آلوینALWIN درسال 1392 با شماره ثبت 446419 ثبت و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین آلات روز دنیا، فعالیت خود را در زمینه تولید  بهترین در و پنجره‌های UPVC و آلومینیوم و انواع توری پنجره های UPVC آغاز نمود. شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده کرده است و با اتکاء به دانش فنی و مهارت نیروهای کارآزموده و متخصص خود و استفاده از بهترین تجهیزات و ماشین آلات توانسته است در و پنجره  UPVC استاندارد و با کیفیت مورد نیاز بازارهای مصرف را تولید و عرضه نماید.
شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) با استفاده از ماشین آلات Murat ساخت ترکیه که یکی از مدرنترین ماشین آلات خودکار تولید درب و پنجره صنعت UPVC می‌باشد سعی در تولید با بالاترین کیفیت نموده و علاوه بر کوتاه نمودن روند تولید خطاهای انسانی را به حداقل رسانده است.
این مجموعه در راستای  توسعه و پیشبرد اهداف خود موفق به اخذ نمایندگی از شرکت وین تک با درجه کیفی A طی سال‌های 95 ،96 و97  و نمایندگی از شرکت ویستابست در سال 99 و 1400گردیده است  و در حال حاضر نماینده ویستابست در غرب تهران و کرج و نماینده وینتک در غرب تهران و کرج هست. پشتیبانی فنی و خدمات رسانی همواره سرلوحه سیاست‌های فروش در شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) بوده و با داشتن نیروهای متخصص و ماهر آماده ارایه هرگونه مشاور و خدمات فنی می‌باشد. مشاوره رایگان قبل از پروژه، طراحی و ارایه بهترین پیشنهاد از لحاظ اقتصادی و استانداردهای لازم توسط کارشناسان شرکت به منظور تصمیم‌گیری هرچه بهتر مشتریان از خدمات شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) می‌باشد. تمامی محصولات  اعم از پروفیل، یراق آلات و شیشه دارای گارانتی معتبر می‌باشند.
  • پروفیل 10 سال
  • یراق آلات 5 سال
  • شیشه 5 سال
  • رگلاژ و آبندی مجدد 1 سال پس از نصب
برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc به این لینک بروید.

ش