تولید کننده و مجری تخصصی پنجره آکاردئونی UPVC
تولید کننده و مجری تخصصی پنجره آکاردئونی UPVC
پنجره آکاردئونی

شرکت بهینه گستر نمای آفتاب با نام تجاری آلوینALWIN درسال 1392 با شماره ثبت 446419 ثبت و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین آلات روز دنیا، فعالیت خود را در زمینه تولید  بهترین در و پنجره‌های UPVC و آلومینیوم و انواع توری پنجره های UPVC آغاز نمود. شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده کرده است و با اتکاء به دانش فنی و مهارت نیروهای کارآزموده و متخصص خود و استفاده از بهترین تجهیزات و ماشین آلات توانسته است در و پنجره  UPVC استاندارد و با کیفیت مورد نیاز بازارهای مصرف را تولید و عرضه نماید.
شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) با استفاده از ماشین آلات Murat ساخت ترکیه که یکی از مدرنترین ماشین آلات خودکار تولید درب و پنجره صنعت UPVC می‌باشد سعی در تولید با بالاترین کیفیت نموده و علاوه بر کوتاه نمودن روند تولید خطاهای انسانی را به حداقل رسانده است.
این مجموعه در راستای  توسعه و پیشبرد اهداف خود موفق به اخذ نمایندگی از شرکت وین تک با درجه کیفی A طی سال‌های 95 ،96 و97  و نمایندگی از شرکت ویستابست در سال 99 و 1400گردیده است  و در حال حاضر نماینده ویستابست در غرب تهران و کرج و نماینده وینتک در غرب تهران و کرج هست. پشتیبانی فنی و خدمات رسانی همواره سرلوحه سیاست‌های فروش در شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) بوده و با داشتن نیروهای متخصص و ماهر آماده ارایه هرگونه مشاور و خدمات فنی می‌باشد. مشاوره رایگان قبل از پروژه، طراحی و ارایه بهترین پیشنهاد از لحاظ اقتصادی و استانداردهای لازم توسط کارشناسان شرکت به منظور تصمیم‌گیری هرچه بهتر مشتریان از خدمات شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) می‌باشد. تمامی محصولات  اعم از پروفیل، یراق آلات و شیشه دارای گارانتی معتبر می‌باشند.
  • پروفیل 10 سال
  • یراق آلات 5 سال
  • شیشه 5 سال
  • رگلاژ و آبندی مجدد 1 سال پس از نصب
برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc به این لینک بروید.