بازدیدها: 280

ما در این آموزش نحوه استعلام قیمت یک پنجره ساده یک در یک متر را شرح دادیم که به نسبت آن شما میتوانید برای پنجره دلخواه خود قیمت پنجره upvc را محاسبه کنید.

استعلام قیمت در و پنجره دو جداره

برای استعلام قیمت یک پنجره یک در یک متر، یک یونیت می سازیم و یک پنجره ساده لولایی را با پروفیل وینتک 640 را انتخاب میکنیم. این پروفیل ، پروفیل رند بازار است و بسیار پر مصرف و کاربردی است. طول و عرض پنجره را 1000 میلیمتر در 1000 میلیمتر یا یک در یک متر انتخاب میکنیم.

سپس برای وسط پنجره یک قید با یک بازشوی معمولی تک حالته آکادو هم برای پنجره مان انتخاب می کنیم. سپس یونیت طراحی شده مان را ذخیره میکنیم و درخواست پیش فاکتور میدهیم.

در این مرحله به 2 مدل میتوانیم پیش فاکتور صادر کنیم، یک مدل با جزئیات و دیگری بدون جزئیات.

در پیش فاکتور با جزئیات ، ما تمام ملزومات لازم در یک پنجره را مانند تمام پروفیل ها و متریال های استفاده شده  به علاوه دستمزد نصب را در پیش فاکتور میبینیم و همونطور که می بینید اینجا فریم وینتک 4 متر ، مولیون وینتک 92 سانت ، ساش پنجره 3 متر و 79 سانت ، زوار 5 متر ، کانکتور دو عدد، شیشه دوجداره یک متر مربع و یراق تک حالته آکادو یک ست داریم که این پیش فاکتور به علاوه دستمزد نصب حدود یک میلیون و 800 هزار تومان هزینه اش شده است.

پیش فاکتور نوع دوم بر حسب متر ، طول ، میانگین یا تفکیکی هست که جزئیات ندارد و قیمت میانگین مصرفی ملزومات مان را به علاوه دستمزد نصب را حساب میکند، که همانطور که در تصویر میبینید قیمت میانگین را حساب کرده و در نهایت قیمت کل پروژه که یک پنجره یک در یک متر هست را با دستمزد نصب حدود یک میلیون و 800 هزار تومان مانند پیش فاکتور قبلی می شود.

عوامل موثر در قیمت در و پنجره دوجداره

  • پروفیل و جنس آن :براساس ابعاد، براساس تعداد حفره داخل پروفیل (چمبر)، براساس شکل کاربردی پروفیل، رنگ پروفیل
  • یراق‌آلات مختلف
  • انتخاب نوع شیشه
  • هزینه نصب پنجره دوجداره و شیوه تولید پنجره‌ها : مکانیزه یا دستی
  • داخلی بودن یا وارداتی بودن برند درب و پنجره

هنگام انتخاب درب و پنجره دوجداره، مهم‌ترین موضوعی که ذهن مشتریان را درگیر می‌کند، قیمت و هزینه تمام شده آن است. حتما پیش از اقدام برای خرید و نصب درب و پنجره دوجداره، این سوال برای‌تان به وجود می‌آید که قیمت پنجره دوجداره بر چه اساس مشخص می‌شود. البته آگاهی از قیمت‌های مختلف درب و پنجره دوجداره UPVC و عوامل موثر بر آن، به انتخاب بهتر و در نتیجه بهره‌گیری مفیدتر کمک می‌کند.

عوامل مختلفی بر قیمت درب و پنجره دوجداره موثر است. البته به طور کلی، قیمت پایه آن براساس اصولی ثابت مشخص می‌شود. زمانی که مشتری‌ها از روند و شیوه دقیق قیمت‌گذاری آگاهی کامل داشته باشند، حس اعتماد بیشتری نسبت به خرید خود پیدا خواهند کرد و همین موضوع باعث جلب رضایت مشتریان می‌شود.

 

مقالات پیشنهادی

مراحل نصب و تعویض پنجره فلزی قدیمی با پنجره upvc دو جداره

مزایای پنجره upvc و تاثیر آن در ساختمان

چگونه پنجره upvc تولید می شود؟

آموزش نصب پنجره upvc سرویس بهداشتی با هواکش

استاندارد پروفیل UPVC باید چگونه باشد؟

اجزای تشکیل دهنده پنجره سه جداره یو پی وی سی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *