بازدیدها: 5651

 

بارگیری نرم افزار ممکن است کمی زمان بر باشد، لطفا صبور باشید.

ویدیو آموزشی استفاده از نرم افزار را مشاهده کنید.

 

در حال بارگیری

 

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و سرعت بالای تبادل اطلاعات، باید اطلاعات فنی و قیمت به سرعت و در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار بگیرد تا مشتریان بتوانند پیش بینی دقیقی از هزینه ی پیش رو داشته باشند. از اینرو در این قسمت می خواهیم پاسخگوی این نیاز برای مشتریان باشیم و اولین نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc به صورت کاملا آنلاین را در اختیار شما قرار دادیم.
در این نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc شما با انتخاب انواع پنجره های قابل ساخت در ایران و پروفیل های رند بازار (وینتک، ویستا بست و پلاس پن) و سپس انتخاب یراق آلمانی یا ترک و انتخاب شیشه خود میتوانید قیمت دقیق پنجره خود را مشاهده کنید. همچنین با عوض کردن گزینه های انتخابی می توانید قیمت پنجره های انتخابی جدیدتان را مشاهده کنید.

این نرم افزار که اولین بار است که در کشور به طور دقیق و کاملا آنلاین قیمت ها را محاسبه می کند به طوری طراحی شده که شما کاربران عزیز به راحت ترین شکل ممکن و فقط با انتخاب بین گزینه ها و وارد کردن ابعاد پنجره تان قیمت نهایی پنحره خود را ببینید. با آرزوی کاربردی بودن این نرم افزار برای شما عزیزان

 

بعضی از سوالات شما درباره نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc

 

آیا این نرم افزار واقعا آنلاین قیمت پنجره هایمان را محاسبه می کند؟

بله، این نرم افزار برای اولین بار در ایران راه اندازی شده و شما کاربران فقط باید ابعاد خود را وارد کنید و چند گزینه انتخاب کنید تا نرم افزار قیمت پنجره دوحداره upvc تان را به صورت آنلاین محاسبه کند.

 

چه عاملی در محاسبه قیمت پنجره در نظر گرفته می شود؟

نوع پروفیل و نام برند آن و همچنین نوع لولا نوع پنجره ، ابعاد ، نوع بازشو ، نوع شیشه دوجداره دستگیره و یراقی که برای پنجره استفاده می شود.

 

هزینه نصب در و پنجره دوجداره upvc چقدر است؟

نصب اصولی و درست یک پنجره دوجداره بر طبق استانداردها و خدمات پس از فروش در محاسبه قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار است. اصولا 10 درصد قیمت نهایی به عنوان هزینه نصب محاسبه می شود.