بازدیدها: 197

اهداف شرکت
شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) برای  خود اهدافی را تعیین کرده است که مقدم‌ترین‌ آنها برآوردن نیاز مشتریان و رعایت حقوق آنهاست. برآورده کردن این نیاز مستلزم فعالیت پیوسته در بهبود فرآیندهایی است که توسط عوامل تولید اداره و هدایت می‌شوند.

با بنیان گذاری این چشم‌انداز، دومین هدف شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) را می‌توان جذب، آموزش و به خدمت گرفتن نیروی انسانی  دانست، چرا که بنیان پیشرفت شرکت، دانش کارکنان و چگونگی بهره برداری از آن است.
از دیگر اهداف شرکت، استفاده از خرد جمعی در یافتن راه‌ حل‌های منطقی و اقتصادی برای مشکلات است.

چشم انداز شرکت

شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) حفظ سرمایه های ملی برای نسل آینده را وظیفه خود می‌داند. یکی از شاهراه های اتلاف انرژی که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، ساختمان می‌باشد که نگاه متفاوت به استفاده از درب و پنجره های عایق، اصلاح در مصرف انرژی را در سطح وسیع به ارمغان می آورد.
شرکت بهینه گستر نمای آفتاب (آلوین) با استفاده از ماشین آلات Murat ساخت ترکیه که یکی از مدرنترین ماشین آلات خودکار تولید درب و پنجره صنعت UPVC می‌باشد سعی در تولید بالاترین کیفیت نموده و علاوه بر کوتاه نمودن روند تولید خطاهای انسانی را به حداقل رسانده است.
در این مجموعه سعی شده است که با بکارگیری از بهترین یراق آلات با مارک‌های معتبر اروپایی به اهداف والای خود در زمینه تولید با کیفیت دست یابیم.